www.cvonline.hu

Laboratóriumi asszisztens munka Berlin környékén

  • A hirdetés 14 napja lejárt

Laboratóriumi asszisztens

Elvárások:

  • klinikai (orvosi) laboratóriumi asszisztens, vagy szakasszisztens
  • orvosi laboratóriumi technikai asszisztens
  • orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus
  • minimum társalgási, B1-es szintű német nyelvtudás
  • precíz, megbízható személyiség, igényes megjelenés
  • minimum egy éves laborban szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Minták feldolgozása: metszetek készítése, festése
  • laboratóriumi automaták kezelése, karbantartása
  • napi kalibrálás, kontrolálás
  • minták feldolgozása, technikai validálása
  • laboratóriumi informatikai rendszer kezelése

Amit Kínálunk:

  • bruttó 1800 eurós kezdő fizetés, amely a próbaidő után bruttó 2100 euróra emelkedik
  • a szállás kedvezményes áron, 1 fő részére akár 300 euróért biztosított
  • Heti 40 órás munkarend (hétfőtől péntekig, napi 8 órában)
  • jó közlekedés Berlinből repülőgéppel
  • modern munkakörnyezet, hosszútávú munkalehetőség

A jelentkezés KÜLFÖLDRŐL is lehetséges.

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.

Helyek Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Budapest
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Orvos asszisztens
Külföldi munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Minimum bruttó fizetés 600000
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2018.01.12.