Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns

  • Ügyfelünk
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 2051 napja lejárt

A Fe-Group Invest Zrt. – hulladékgazdálkodási szektorban működő cég, Budapest X. kerületi telephelyére,

Laboráns munkakörbe

munkatársat keres.

Elvárások:

  • Középfokú vegyész végzettség
  • Műanyag (hulladék) vizsgálattal kapcsolatos ismeretek előnyt jelentenek
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Analitikus gondolkozás

 Feladatok:

  • A beszállított (darabos, darált, egyéb), illetve a feldolgozási fázisok során keletkező műanyag hulladékok, félkész és késztermékek vizuális és eljárásos vizsgálata.
  • A vizsgálati eredmények jegyzőkönyvezése, táblázatba foglalása, statisztikák készítése
  • Az újrafeldolgozási folyamat során felmerülő hiba okainak feltárása
  • Minták rendszerezése, tárolása
  • Minták selejtezése

Várható munkakezdés: 2013. augusztus 1.

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével) a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2013.06.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre