Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns

  • Kőröstej Kft.
  • Ág, Pest, Budapest
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Megemelt bérek, bővülő juttatások!

Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?

Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz a
Kőröstej Kft. kőröstetétleni gyártóüzemébe!

Növekedésünk támogatásához keresünk új csapattagokat

Laboráns

munkakörbe.

Feladatod lesz:

  • Alapanyagok és késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Előírt laborvizsgálatok és elemzések elvégzése
  • Dokumentáció naprakész vezetése

Elvárásaink:

  • Középfokú, szakirányú (vegyipari technikus) végzettség
  • Minőségügyi szabványok, jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
  • Élelmiszeriparban szerzett laboráns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes bér
  • Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 2745 Kőröstetétlen, Abonyi út 2.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével.

Helyek Ág
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Szakmunka / fizikai munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.12.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre