Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns

Laboráns

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.09.01.
Laboráns

Partnercégünk fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok
kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Több mint 20 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével meghatározó
szerepet tölt be a közép-európai rég

Pozíció leírása / Job description

szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

Jelenleg Laboráns pozícióba keresünk 1 fő munkavállalót.
- Az alapanyagok, késztermékek, segédanyagok és végtermékek mintáinak előkészítése, analizálása, eredmények adminisztrálása,
- Gyorsminta vételek, laborvizsgálatok önálló elvégzése,
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése, minőségügyi bizonylatok, tanúsítványok kiadása,
- Napi átlagminta gyűjtése és mérése, minták rendszerezése a mintatárolóban.

Elvárások / Requirements

- Középfokú vegyipari képesítés (laboráns),
- Minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye: Foktő (Bács-Kiskun megye)
Amennyiben

Amit kínálunk / Offer

- Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Felelősségteljes munkakör
- Teljes munkaidős pozíció

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi szakember
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre