www.cvonline.hu

Laboráns

  • A hirdetés 101 napja lejárt

A Teva Gyógyszergyár Zrt. Sajóbábonyi Telephely

Alapanyaggyártó Igazgatóság

Laboráns

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Laboratóriumi munkavégzés megszakítás nélküli három műszakos munkarendben;
  • Minőségellenőrzési vizsgálatok elvégzése;
  • A vizsgálatokhoz használt vegyszerek, műszerek, laboreszközök kezelése;
  • A vizsgálatok dokumentálása.

Elvárásaink:

  • Vegyipari technikusi végzettség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség, csoportmunkára való alkalmasság;
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat;
  • Vegyész BSc vagy vegyészmérnök BSc végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás.

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk.

Helyek Sajóbábony
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Vegyipari szakmunkás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.16.