Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns (Mechanikai Labor)

Indítsd be velünk a karriered

Pozíció: Laboráns (Mechanikai Labor)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér

Szeretnél:

  • olyan munkát, ami stabil, kiszámítható jövedelmet biztosít?
  • ahol munkáddal hozzájárulhatsz a mindennapi élet kis és nagy sikereihez?
  • büszkének lenni arra, hogy a kezedből kikerülő alumínium termékek ott vannak az autókban, háztartásokban, műholdakon, és még a Marson is?

Ha igen, gyere és csatlakozz hozzánk – változtass az életeden.

A GRP üzletág Hengermű szervezetének egyik tagjaként, felelős leszel az alumínium-félgyártmányok és készáruk (tekercsek, lemezek, tárcsák, szalagok) minőségellenőrzési folyamatához kapcsolódó mechanikai anyagvizsgálatok (szakítószilárdság mérés, csészehúzó vizsgálat, kúphúzó vizsgálat, fülesedés mérés, nyújtásvizsgálat, anizotrópia vizsgálat) elvégzéséért, illetve a begyűjtött adatok statisztikai célú csoportosításáért. Támogató munkahelyi légkörrel és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséggel segítünk céljaid elérésében.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány és/ vagy Gépésztechnikus, Vegyésztechnikus végzettség;
  • Termelő vállalatnál (pl. fémipar, autóipar, építőipar), labor környezetben szerzett korábbi munkatapasztalat;
  • 2 műszakos munkarend vállalása: H-P de. 05:40-14:00; du. 13:40-22:00;
  • MS Office programok ismerete;
  • Tanulási hajlandóság;
  • Kezdeményező készség;
  • Együttműködési készség.

78 éve Magyarországon és
a világ élvonalában

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • Új mérési módszerek kidolgozásában való részvétel;
  • Az alumínium-félgyártmányok és készáruk minőségellenőrzésével összefüggő mechanikai anyagvizsgálatok elvégzése: mintaátvétel, a vizsgálat előkészítése és végrehajtása, a kapott eredmények elemzése, dokumentálása;
  • Mérési adatok gyűjtése és statisztikai kiértékelés céljából való csoportosítása;
  • Laboratórium ieszközök és berendezések műszaki állapotának rendszeres ellenőrzése, meghibásodás esetén a karbantartók értesítése;
  • Szoros együttműködés a minőségellenőrökkel, termékmérnökökkel, fejlesztőmérnökökkel;
  • Termékminták bemérése a vegyi labor közreműködésével;
  • Részvétel a vevői reklamációk kivizsgálásában.

Előnyként értékeljük:

  • Mechanikai anyagvizsgálati módszerek ismeretek;
  • Minőségirányítási ismeretek;
  • Metrológiai ismeretek.

Amiért érdemes hozzánk csatlakoznod:

  • Magas technikai felszereltségű labor;
  • Átfogó betanulási program;
  • Stabil, kiszámítható munkahely;
  • Biztos jövedelem;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Kimagasló műszakpótlékok;
  • Kiváló bérenkívüli juttatási csomag;
  • Teljesítmény premium;
  • 13. havifizetés;
  • Egészségbiztosítás;
  • Életbiztosítás;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár;
  • Munkábajárás támogatása.
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Ipari laborasszisztens, Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Technikus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre