Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns - Kacsóta

  • Kőröstej Kft.
  • Kacsóta, Baranya
  • A hirdetés 21 napja lejárt

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres
kacsótai telephelyére

Laboráns

pozícióba.

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Félkész és késztermékek mikrobiológiai és analitikai vizsgálata
  • Gyártósor higiéniai ellenőrzése mosás és fertőtlenítés után
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Jó gyártási gyakorlat betartása / betartatása a gyár teljes területén
  • Laboratóriumi higiénia betartása
  • Minőségellenőrzés az előírt gyártási folyamatok szerint

Elvárások:

  • Középfokú vegyipari (vegyész/vegyésztechnikus), vagy élelmiszer analitikus végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Gyorsaság, önállóság
  • Nagy munkabírás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, alkalmazkodó készség

Előny:

  • Laboratóriumi tapasztalat
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Analitikai ismeretek
  • Gyártás/ termelésben szerzett laboránsi tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás, dolgozói biztosítás, teljesítmény bónusz, év végi jutalom, egyéb munkavállalói juttatások, kedvezmények
  • Céges buszjárat Pécs – Bükkösd - Szentlőrinc – Királyegyháza - Szigetvár útvonalon, bejárási támogatás
  • Munkaidő: 3 műszakos munkarendben
  • A törvényi előírásoknak megfelelően: bejelentett munkahely, 30% műszakpótlék, munkaruha, védőeszköz biztosítása

Munkavégzés helye: Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Helyek Kacsóta
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre