www.cvonline.hu

Laboráns - Kacsóta

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Feladatok:

  • Beérkező alapanyagok vizsgálata
  • Félkész és késztermékek mikrobiológiai és analitikai vizsgálata
  • Gyártósor higiéniai ellenőrzése mosás és fertőtlenítés után
  • Mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése és dokumentálása
  • Jó gyártási gyakorlat betartása / betartatása a gyár összes területén
  • Laboratóriumi higiénia betartása
  • Minőségellenőrzés az előírt gyártási folyamatok szerint

Előny:

  • Laboratóriumi tapasztalat
  • Mikrobiológiai ismeretek
  • Analitikai ismeretek
  • Gyártás/ termelésben szerzett laboránsi tapasztalat

Elvárások:

  • Középfokú vegyipari (vegyész/vegyésztechnikus), vagy élelmiszer analitikus végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Gyorsaság, önállóság
  • Nagy munkabírás, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, alkalmazkodó készség

Ajánlatunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó hosszú távú munkalehetőség egy sikeres, stabil és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, plusz dolgozói juttatás csomag
  • Céges buszjárat     Pécs – Bükkösd - Szentlőrinc – Királyegyháza - Szigetvár útvonalon

Munkavégzés helye: 7940, Kacsóta, Kossuth L. u. 20. /Baranya megye/

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen, vagy érdeklődni az alábbi telefonszámon: 73/570-306.

Helyek Kacsóta
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.12.20.