Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Laboráns (ivóvíz kémiai)

  • DMRV Dunamenti Regionális Vízmű Zrt.
  • Vác, Pest, Budapest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Környezet-és Vízminőségvédelmi Osztálya

Akkreditált laboratóriumába

LABORÁNS
(ivóvíz kémiai)

munkakörbe munkatársakat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A vízminőség ellenőrzési tevékenység során – a vonatkozó szabványok szerinti – a laboratóriumba érkező vízminták kémiai vizsgálatának elvégzése,
  • A vizsgálatokkal összefüggő adminisztrációs feladatok ellátása, eszközök előkészítése,
  • A laboratóriumi belső ellenőrzési vizsgálatok végrehajtása, belső ellenőrzéssel és az akkreditált működéssel kapcsolatos napi dokumentáció,
  • A laboratóriumi higiénia betartása, a környezet és eszközök tisztán tartása.

Feltételek:

  • Szakirányú középiskolai végzettség (vegyésztechnikus, vegyipari, drog- és toxikológiai, élelmiszer-analitikai, laboratóriumi, környezetvédelmi technikus, élelmiszeripari laboráns, kémiai laboratóriumi szakasszisztens),
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • Laboratóriumi gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások,
  • Modern, jól felszerelt laboratórium.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a Link megjelenítése oldalon.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Vác
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos asszisztens, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre