Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kutyakozmetikus (XXL Újbuda)

Fressnapf-Hungária Kft.
Régió: XI. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.07.01.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

Kutyakozmetikus

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 1117 Budapest, Hengermalom út 19-21

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Érdeklődik a kisállattartással kapcsolatos feladatok iránt
  • Kutyakozmetikus szakképesítéssel rendelkezik
  • Rendkívüli munkabírással és terhelhetőséggel rendelkezik
  • Képes gyorsan alkalmazkodni, precíz és pontos
  • Szakmai és/vagy gyakorlati tapasztalattal rendelkezik

FELADATAI:

  • Szakmai standard előírásoknak és a megbízói igényeknek megfelelő szakmai munkavégzés
  • Szőrbontás, karomvágás, fültisztítás, fürdetés, szárítás
  • Bűzmirigy kezelés, utónyírás, fazonalakítás
  • Tappancs szőrmentesítése
  • Fajtának megfelelő nyírás vagy trimmelés
  • A kozmetikai helység takarítása, szükség esetén fertőtlenítése
  • A kutyakozmetikai termékek polcszervize és takarítása
  • A hulladékkezelésre vonatkozó szabályok betartása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem, bónusz
  • Dinamikus csapat
  • Változatos és érdekes munkakör modern munkakörnyezetben
  • Dolgozói kedvezmény

ELŐNY:

  • Kereskedelmi szakképesítés
  • Kutyakozmetikában szerzett szakmai gyakorlat

ÖNÉLETRAJZÁT akár leadhatja az áruház vezetőjének, vagy az alábbi elérhetőségek egyikén keresztül továbbíthatja részünkre.

Fressnapf-Hungária Kft., HR osztály,
1097 Budapest Könyves Kálmán krt. 11/C
Népliget Center A épület 4. emelet

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros, Kozmetikus, Pénztáros
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre