Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kútfúró Fúrómester

HSA Kft.
Régió: Magyarország, Külföld

Hozzáadva: 2019.11.06.
Jelentkezési határidő: 2019.11.26.

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót munkakörbe:

Több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonban lévő kútfúró cég számára keresünk munkavállalót ártézi és termálkutak fúrásának lebonyolítására.
A társaság teljes mértékben a saját gépparkja segítségével végzi a kivitelezési munkálatokat.

Amennyiben kérdése merülne fel a pozícióval kapcsolatban érdeklődjön
a +36 30 7321660-es telefonszámon.

Helyek Magyarország
Külföld
Kategória Egyéb
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre