www.cvonline.hu

Kutató/fejlesztő munkatárs

  • A hirdetés 99 napja lejárt

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Mérnöki Divíziójának (BAY-ENG) a alkalmazott kutatás-fejlesztéssel foglalkozó budapesti kutatóintézete Ipari Lézertechnológiai Osztályára

új munkatársakat keres

Kutató/fejlesztő

munkakörbe
budapesti munkavégzéssel

Munkakör:

  • az Ipari Lézertechnológiai Osztály alap és alkalmazott kutatási projektjeinek szakmai megvalósításában, lézeres megmunkáló laborfejlesztésben való közreműködés
  • szakmai dokumentációs anyagok, jelentések készítése, (magyar és angol nyelven)

Elvárások:

  • felsőfokú (MSc) gépészmérnöki végzettség;
  • anyagtudományi, hegesztéstechnológiai ismeretek, legalább 5 éves gyakorlat;
  • aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban;
  • nyitottság új szakmai területek elsajátítására, azokban kutatómunka folytatására;
  • együttműködő készség, kreativitás, strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet, rugalmasság, igényesség, precizitás;
  • útmutatások alapján önállóan dolgozik, képes idejét beosztani, a feladatokat priorizálni;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent

  • PhD fokozat gépészmérnöki tudományokból;
  • gépészeti tervezési, technológiai ismeretek;
  • CNC programozási gyakorlat;
  • 3D-s modellező szoftverek (pl. Solidworks) ismerete;
  • EU-s és hazai kutatási projektek megvalósítási tapasztalatai.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, juttatások
  • tudományos fokozatszerzés vagy szakmérnöki tanulmányok támogatása
  • barátságos, fiatalos munkahelyi légkör, színvonalas munkakörnyezet,
  • változatos, szakmai fejlődést biztosító önálló feladatok.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre küldje el, 2017. november 17. napig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Tudományos munkatárs
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.10.18.