Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kutatási referens

  • Fluart Innovative Vaccines Kft
  • Pilisborosjenő, Pest, Budapest
  • A hirdetés 34 napja lejárt

A Fluart Innovative Vaccines Kft. mikrobiológiai gyakorlati tapasztalatokkal rendelkező munkatársat keres, ipari kutatási feladatok pályázat keretében történő végzésére.

Főbb feladatok:

  • Salmonella, E.coli, Staph . aureus, Streptococcus, Enterococcus, stb. baktériumokkal történő munkavégzés,
  • Biológiai termékfejlesztésben való aktív részvétel
  • Baktériumok izolálási eljárások,
  • Baktériumok azonosítása, jellemzése.
  • Kísérletek tervezése, eredmények értékelése, dokumentálása;
  • Új tudományos és műszaki eredmények megismerése a szakirodalom folyamatos nyomon követésével.

Szükséges végzettség, képzettség:

  • Biológus, biotechnológus vagy biomérnök (MsC, Ph.D),

Elvárás:

  • Kutatás-fejlesztés területén szerzett néhány éves tapasztalat iparban vagy akadémiai környezetben (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Megalapozott elméleti és gyakorlati mikrobiológiai ismeretek
  • Steril munkavégzés
  • Jó angol nyelvtudás (legalább középfok „C”)

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Bakteriofágokkal való munkatapasztalat és molekuláris biológiai (PCR, szekvenálás), bioinformatikai ismeretek megléte,
  • GMP ismeretek,
  • Ipari termelésben való jártasság (fermentáció)
  • Farmakológiai ismeretek

Képességek:

  • Önálló munkavégzés, rugalmasság.

Munkavégzés helye: Pilisborosjenő

Foglalkoztatás: teljes munkaidő

Helyek Pilisborosjenő
Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Mikrobiológus
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Biológus
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Biokémikus, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre