Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kutatás-Fejlesztő Gyógyszerész

  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva
Az innováció és a folyamatos fejlődés iránt elhivatott, a régiót meghatározó gyógyszeripari partnercégünk várja új kollégáját Kutatás-Fejlesztő Gyógyszerész munkakörbe, aki egy nagy múltú és magyar alapítású globális vállalat tagja szeretne lenni.

Feladatok, felelősség:
  • Fejlesztendő gyógyszerkészítmények gyártástechnológiájának és összetételének kidolgozása laboratóriumi méretben
  • Mértéknövelési feladatokban való részvétel
  • Gyógyszerkészítmények (originális és generikus) laboratóriumi fejlesztésének megtervezése
  • Gyártástechnológia és a készítmény-összetétel koncepciójának kidolgozása
  • Laboratóriumi kísérletek megtervezése és kivitelezése a preformulációs kísérletekhez illetve a gyógyszerforma kialakításaihoz
  • Félüzemi illetve üzemi méretnövelési kísérleti gyártások és technológia validálás megtervezése és kivitelezése
  • Törzskönyvi, klinikai törzskönyvi GMP tételek gyártásának szervezése, lebonyolítása, dokumentációk készítése
  • Technológiai fejlesztési dokumentációk készítése a hatósági engedélyeztetéshez
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal, egyéb egységekkel illetve külföldi partnerekkel
Elvárások:
  • Gyógyszerész végzettség – pályakezdő PhD gyógyszerész végzettségűek is
  • Iparjogvédelmi és minőségbiztosítási ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Precizitás, logikus és szisztematikus gondolkodás
  • Kutató-fejlesztő környezetben szerzett releváns tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Csapattaggá válni egy hazai és nemzetközi szinten is elismert gyógyszercégnek
  • Magas szintű szakmai támogatás és fejlődés, amely által kiteljesedhet a szakember
  • Innovatív, stabil munkakörnyezet
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Dolgozói rekreációs lehetőségek: uszoda-, konditerem-, sportpálya használat, vállalati üdülők
  • Rugalmas munkaidő, eseti home office lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Aktiválás időpontja 2019.12.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre