Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Miskolci üzemünkbe, sodronykötél és emeléstechnikai termékeket gyártó cégünk azonnali kezdéssel munkatársat keres:

munkakörbe.

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • A vevői rendelések után követése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office),
  • nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • távolsági bérlet támogatás
  • jó kereseti lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre