Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Cégünk a Benevia Kft., a Moyra dekorkozmetikai és műkörmös termékek forgalmazója,

keres munkatársat

munkakörbe

Feladatok:

  • Külföldi vevőkkel és szállítókkal való kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Menedzserek munkájának segítése
  • Rendelések felvétele, visszaigazolása
  • Szállítások szervezése
  • Szállítmányozó partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Vámügyintézés koordinálása
  • Számlázás, számlareklamációk kezelése, visszáruk, jóváírások elkészítése, akciók kezelése
  • Rendelések csomagolásának koordinálása, felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági szakirányú végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre is képes csapatjátékos

Előny:

  • Egyéb nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egy dinamikusan fejlődő cég nyújtotta hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budaörs

Ha a fenti állásajánlatunk elnyerte tetszését, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budaörs
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre