www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.12.21.
Hirdetés azonosító: 965282
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi szállítmányozási cég légiszállítmányozási részlege külkereskedelmi ügyintéző gyakornokot keres.

Feladatok:

  • légi szállítmányozási osztályon történő munkavégzés
  • szállítmányozási ügymenetben való besegítés
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • adatrögzítési feladatok ellátása
  • dokumentumkezelés

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • munka minimum fél évre történő vállalása
  • középszintű angol nyelvtudás
  • folymatban lévő külkereskedelmi tanulmányok ( évhalasztók, passzívosok jelentkezését is várjuk )

Munkaidő: Hétfő péntek között  heti 20 - 40 munkaórában

Amit kínálunk:

  • kezdő bruttó bér: 702 Ft/óra
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • igényes munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Diákként dolgozni jó !

Ha kreatív vagy, szeretsz rajzolni, fotózni vagy esetleg ügyesen használod a Photoshop programokat, ismét eljött a Te időd!
Játssz velünk és tiéd lehet a 25.000 Ft vagy az 50.000 Ft értékű tanulmányi támogatás!
A Mind-Diák Szövetkezet kreatív pályázatot hirdet 16 éven felüli nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok számára!

A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése