Külkereskedelmi ügyintéző angol és olasz/portugál/spanyol/szerb/horvát/orosz/török nyelvtudással INTS/13/52

  • A hirdetés 43 napja lejárt

Angolul és olaszul/spanyolul/szerbül/horvátul/portugálul/orosztul vagy törökül tárgyalóképes szinten beszélő külkereskedelmi ügyintézőt keresünk.

Partnerünk piacvezető külkereskedelmi nagyvállalat, mely

Saját kamion- és hajóflottával rendelkezik,

Saját árut szállít,

A világ minden részén (Dél-Amerika, Egyiptom, Oroszország, Kína a főbb partnerei) kereskedik

Ha elkötelezett vagy szakmád iránt, kitartó, terhelhető, van 2 - 3 éves külkereskedelmi ( export - import) tapasztalatod, jól beszélsz angolul és a fenti nyelvek valamelyikén, tudsz vezetni és szeretnél nagyon sokat tanulni, fejlődni egy valóban profi csapatban akkor jelentkezz.

A vállalat bővül, új csapatot épít így több pozícióban is keresi új munkatársait.

Feladatok:

  • Export dokumentációk előkészítése
  • Napi kapcsolattartás a meglévő külföldi partnerekkel társterületekkel, üzletkötőkkel
  •  Nyilvántartások vezetése
  • Szállítások előkészítése és az ezzel kapcsolatos mindennapi operatív feladatok elvégzése
  • Számlázás
  • Nemzetközi biztosításokkal kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás,
  • Megállapodások rögzítése

Elvárások:

  •  Felsőfokú szakirányú végzettség /Külkereskedelmi vagy Gazdasági/, vagy Érettségi
  •  2- 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  •  Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  •  És legalább egy nyelven tárgyalóképes nyelvtudás az alábbiak közül:  olasz / portugál / spanyol / szerb / horvát / orosz / görög / török / arab
  •  Pontosság, precizitás
  •  Önállóság, megbízhatóság, terhelhetőség
  •  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  •  B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Munkavégzés helye:

  • Pest megye déli része

 Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Horvát, Olasz, Orosz, Portugál, Spanyol, Szerb, Török
Aktiválás időpontja 2017.12.11.