Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Külföldi hitelengedélyezési tanácsadó

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.05.26.
Jelentkezési határidő: 2019.06.22.

Hitelengedélyezési és Kockázatkezelési Divízió

pályázatot hirdet

külföldi hitelengedélyezési tanácsadó

munkakör betöltésére.

Feladat:

  • A külföldi leánybankok vállalati hitelelőterjesztéseinek értékelése, döntéshozók felé történő előkészítése.

Kiemelt feladatok:

  • A külföldi leánybankok hitelkockázatvállalási ügyleteinek kockázati szempontú elemzése és elbírálása (döntés és döntéselőkészítés).
  • A leánybanki hitelengedélyezési tevékenység, folyamat szakmai felügyelete, kontrollja
  • Bankcsoport szintű projektekben való részvétel.
  • Rendszeres kapcsolattartás a leánybankok kockázatkezelési és üzleti területeivel.
  • A leánybank országa makrogazdasági környezetének folyamatos figyelemmel kísérése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági vagy pénzügyi) végzettség
  • 5-7 éves szakirányú tapasztalat (vállalati finanszírozás, kockázatkezelés, hitelengedélyezés)
  • tárgyalóképes szakmai angol,
  • OTP leánybanki országok nyelvismerete előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • önálló munkavégzés
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • szintetizáló és elemző képesség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, munkabírás

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki elemző, Banki szakértő, Hitel menedzser, Hitelspecialista, Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kockázat-menedzser, Kockázatkezelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre