Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Küldemények rendszerezése suli előtt vagy után

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XVIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.12.

Magyarország egyik piacvezető logisztikai cége, a TNT kínál órarendhez igazítható rugalmas munkaidőben 3 vagy 3,5 és 4 órás délelőtti vagy délutáni diákmunkát a reptéren.

A Mind-Diák évente 10.000 diákot segít munkatapasztalathoz és pénzkereseti lehetőséghez. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • csomagok felcímkézése
  • vonalkódjának leolvasása
  • szortírozási folyamat felügyelete

Elvárások:

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)
  • minimum 3 hónap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1404-1728 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

 Munkaidő:

Hétfő és péntek között a következő műszakokból tudsz választani, heti minimum 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz.

  • Délelőtt: 06:45-9:45
  • Délután: 16:30-20:00; 17:00-20:30; 17:30-21:00; 17:30-22:00; 18:00-21:30 és 18:30-22:00ig

Reptér:

Vonattal Nyugatiból kb.20 perc alatt kijutsz, amire több helyen fel lehet szállni  - Zugló, Kőbánya-Kispest - a budapesti BKK bérlettel tudod használni.

Előnyt jelent:

Hozd magaddal barátaidat vagy testvéredet, ha velük szívesebben dolgoznál, egy jó hangulatú fiatalos csapatban ahol naponta 30-40 diák társad van még beosztva.

Gyors fejlődési lehetőség, rövid idő alatt csoportvezető vagy koordinátor lehetsz.

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Érdeklődhetsz telefonon is a 06-70-452-33-37-es telefonszámon.

Helyek XVIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Aktiválás időpontja 2019.06.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre