Küldemény-feldolgozó, anyagmozgató - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1829)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.21.
Jelentkezési határidő: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1169446

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Küldemény-feldolgozó, anyagmozgató

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1829)

Feladatok:

  • Beérkezett csomagküldemények irányítási utasítás szerinti szétosztása.
  • Kézi erővel történő anyagmozgatás

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség, jó erőnlét
  • Folyamatos éjszakai munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége részére toboroz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát e-mail-ben vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Székesfehérvár
Fejér
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű