Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Kulcs-operátor

  • Az álláshirdetés 11 napja lett frissítve

Kulcs-operátorokat

keresünk tiszaújvárosi partnerünk részére!

Feladatok:

  • Szerelési és minőségellenőrzési munkát végez.

Elvárások:

  • 8 általános végzettség + releváns tapasztalat vagy szakmunkás/ OKJ/ középfokú/ szakiskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kézügyesség
  • 4 műszak (12 órás munkarend) vállalása
  • Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Alapbér: Br. 145.000 Ft/hó
  • Műszakpótlékok
  • Havi 11.200 Ft béren kívüli juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben felkeltette érdeklődését, kérjük, keresse munkatársunkat.

Molnár Andrea
Tel: 0630/864-2350

Helyek Tiszaújváros
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre