www.cvonline.hu

Közterület-felügyelő

  • A hirdetés 9 napja lejárt

Belváros- Lipótváros Közterület- Felügyelet új kollégát keres

munkakörbe

Feladatok:

  • A közterületek jogszerű használatának ellenőrzése.
  • Közterületen folytatott engedélyhez, illetve útkezelői hozzájáruláshoz kötött tevékenységek szabályszerűségének ellenőrzése.
  • Közreműködés a közterület, az épített és a természeti környezet, a közrend, a közbiztonság, az önkormányzati vagyon védelmében.

Evárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Magyar állampolgárság

Szakirányú végzettség hiányában a munkáltató vállalja a beiskolázás költségeit.

  • Nem igényel tapasztalatot
  • Nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés - teljesítménytől függően, akár 16 havi bér is megkereshető, személyi illetmény/bér lehetősége.
  • Béren kívüli juttatások:
    cafeteria + (Erzsébet) étkezési utalvány, BKV bérlet, albérleti támogatás lehetősége.
  • Stabil munkahely
  • teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1054, Budapest Bajcsy-Zsilinszky út 34.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Közigazgatás / Államigazgatás
Szakmunka / fizikai munka > Biztonsági őr, vagyonőr, portás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.04.19.