Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Központi hitelszámla kezelési munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.20.
Jelentkezési határidő: 2018.08.13.

Az OTP Bank Nyrt.

KÖZPONTI HITELSZÁMLA KEZELÉSI MUNKATÁRS

munkakör betöltésére munkatársat keres.

FELADATAID LESZNEK

  • Fogyasztási hitelekhez kapcsolódó hiteligénylések bírálata a hét minden napján
  • Beérkező igénylések 30 percen belüli feldolgozása
  • Információnyújtás telefonon az egyes termékek hitelezési feltételeivel kapcsolatban
  • Értesítő levelek írása
  • Statisztikák készítése

AMIT VÁRUNK

  • Középfokú végzettség
  • Őnálló, gyors munkavégzés, magabiztos fellépés
  • Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Problémamegoldó és együttműködő képesség
  • Átlag fölötti stressztűrő képesség
  • Teljesítményorientáltság és felelősségvállalási képesség
  • Word, Excel, Internet ismeret
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Rugalmas alkalmazkodás az eltérő beosztásokhoz, illetve az ad-hoc jelentkező túlóra elvárásokhoz

KIEGÉSZÍTŐ INFORMÁCIÓK

  • Az ügyintézők váltott műszakokban 8 órát dolgoznak, 7:00, 8:00, 9:00, 10:00, és 13:00 óra lehet a műszak kezdete.
  • Hétvégenkénti munkavégzésre alapesetben egy-két alkalommal kerül sor
  • A pályázatban kérjük megadni a bérigényt is

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Önkéntes Nyugdíjpénztár)
  • Kiszámítható, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Önállóság a munkavégzésben

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. augusztus 13.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki asszisztens, Banki elemző, Banki szakértő, Hitelspecialista
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre