Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Központi banküzemi támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Feladatok:

  • A fiókhálózat banküzemi feladatainak és a fiókhálózatot érintő projektek támogatása
  • Incidens kommunikáció, kezelés
  • Kérdőív és riportkészítés
  • Fióki nyomtatványok rendelése, kezelése
  • Pénztártechnikai eszközök nyilvántartása, felmerülő fióki igények kezelése, leltározási feladatok, selejtezés
  • Felügyeleti auditokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Ügyfélhívó rendszerüzemeltetés

Elvárások:

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Pénzügyi/számviteli alapismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakorlati idő, minimum heti 20 órában
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1121 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladatok
  • Magasszintű fejlődési lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre