Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Közösségépítő munkatárs

  • Mária Rádió Közhasznú Egyesület
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Közösségépítő

munkatársat keres a Mária Rádió

Ha már tapasztaltad életedben a Gondviselés jelenlétét, és ezt a tüzet bátran tovább is adnád, akkor örömmel várunk csapatunkba! Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Milyennek képzeljük leendő munkatársunkat?

  • van benne kellő nyitottság, könnyen lép kapcsolatba másokkal
  • dinamikus és belső lelkesedéstől hajtott
  • elkötelezett a misszió iránt és mélyen hívő katolikus
  • kreatív, tanulékony
  • önálló

Feladatok:

  • elsősorban személyes kapcsolattartás a Mária Rádiót támogató közösséggel
  • hálózatépítés: a hallgatóság és helyi közösségek számának növelése és a helyi közösségek fejlesztése
  • közönségkapcsolatok építése: címlisták bővítése, a közösségi média kapcsolatok erősítése
  • rendezvényszervezés: közösségerősítő programok szervezése az önkéntes családnak
  • önkéntesekkel való kapcsolattartás: önkéntesek motivációjának fenntartása
  • promóciós csapat munkájába való részvétel: offline promóciós anyagok eljuttatása partnerekhez, rendezvényekre

Munkavégzés helye a rádió budapesti szerkesztősége, emellett heti 2-3 nap terepmunka a budapesti vételkörzetben vagy vidéki regionális vételkörzetekben.

Munkaidő: heti 40 óra, rendezvények, találkozók idején esti és hétvégi munkavégzés szükséges lehet.

Jelentkezési feltételek: legalább középfokú végzettség, B kategóriás jogosítvány.(Felsőfokú végzettség előnyt jelent)

Amit mi kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb keresztény rádiójánál
  • Jó hangulatú munkakörnyezet, kedves és segítőkész munkatársak
  • Egy igazán összetartó közösség/család tagja lehetsz
  • Versenyképes jövedelem

Fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat és motivációs leveleket várjuk.

Plébánosi ajánlással jelentkezők előnyben!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing elemző, Marketing menedzser, Médiamenedzser, Online marketing, Pr menedzser, Pr szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre