Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Közgazdász, könyvelő

  • Quality'74 Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Gazdasági- Jogi Tanácsadó és Könyvelő Iroda: „Szolgáltatás Teljeskörűen”, a térség meghatározó szereplője már 25 éve, az alábbi pozícióba keresi új kollégáját:

KÖZGAZDÁSZ - KÖNYVELŐ

Főbb feladatok:

  • Integrált könyvelési, ügyviteli rendszerben való könyvelés, bérszámfejtés
  • Havi, negyedéves, éves kimutatások, adatszolgáltatások, bevallások, beszámolók, statisztikák elkészítése
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, részvétel a könyvvizsgálatoknál
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Csapatmunkára, együttműködésre való képesség
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre