Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Középvezetői Integrációs Program (KIP)

  • Auchan Magyarország Kft.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 7 napja lejárt

Az Auchan Retail Magyarország jelenleg 19 hipermarketet, 18 töltőállomást, 3 szupermarketet és 2 superstore formátumú üzletet, valamint online áruházat működtet Magyarországon, közel 7 000 fő munkavállalóval. A vállalat jelentős gazdasági szereplővé vált az elmúlt 21 évben az eddigi, mintegy 200 milliárd Ft értékű magyarországi beruházással. A vállalat célja, hogy jobbá tegye vásárlói, munkatársai és partnerei életét, és hozzájáruljon a lakosság életminőségének javításához. 2016-ban az áruházlánc negyedik alkalommal nyerte el a Fogyatékosság-barát munkahely elismerést, a fogyatékkal élők integrációját segítő programját pedig 2017-ben a CSR Hungary Díjjal ismerték el.

Munkavégzés helyszíne: Budapest és vonzáskörzete
Munkaviszony: Határozatlan idejű - Teljes munkaidő

LEGYÉL CSAPATUNK TAGJA! RAGADD MEG A LEHETŐSÉGET ÉS JELENTKEZZ HOZZÁNK,

PROFI KERESKEDELMI MANAGERRÉ

VÁLSZ!

Középvezetői Integrációs Program (KIP):

  • A program résztvevője egy gyakorlat-, és tapasztalat-orientált fejlesztő program aktív részesévé válik, amelyben már az indulástól kezdve kereskedelmi feladatokat, saját felelősségi területet kap
  • A Középvezetői Integrációs Program teljes időszaka alatt fix jövedelemben részesül a résztvevő
  • A 16 hetes időtartamú szakmai integráció lehetőséget biztosít a gyakorlatra és aktív kereskedelmi terepmunkára épülő fejlődésre, amit szintetizáló tantermi képzések egészítenek ki. Mindez maximálisan támogatja egy áruházi osztály kereskedelmi és akciós politikájának megismerését, és annak elsajátítását, hogy hogyan lehet az adott terület gazdasági eredményeit alakítani.
  • A középvezető-jelölt az első naptól kezdve a program befejezéséig, szakmai mentora közvetlen támogatásával fejlődik, sajátítja el a kereskedelmi, vezetői feladatokat, hogy a későbbiekben képes legyen önállóan egy 3-15 fős kereskedelmi csapat vezetésére.
  • A program sikeres teljesítését követően osztályvezetői kinevezésre, majd további karrier lehetőségekre számíthat.

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

  • A munkaerő piaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik!
  • Havi, béren kívüli juttatás
  • Többrétű prémiumrendszer
  • 5% vásárlási kedvezmény
  • A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
  • A munkába járás kormányrendelet szerinti költségtérítése
  • Belépéskor részvétel a Középvezetői Integrációs Programban, szakmai mentor támogatásával történő betanulás
  • Vezetői készségfejlesztő programokban való részvétel
  • Karrierlehetőség
  • Szociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
  • Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
  • Rekreációs lehetőségek
  • Támogatott sportolási lehetőségek
  • Éves egészségügyi szűrés
  • Mobiltelefon használat (korlátlan előfizetéssel és 3 GB mobil internettel)

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

  • A Rád bízott kereskedelmi osztály munkájának irányításával (kereskedelmi, gazdasági és csapatvezetői területeken)
  • Csapatod munkájának szervezésével
  • Csapatod motiválásával

Rád várunk, ha rendelkezel:

  • Felsőfokú végzettséggel (akár pályakezdőként is) vagy
  • Középfokú végzettséggel és több éves vezetői tapasztalattal
  • Felhasználói szintű számítógépes ismerettel (Excel, Word, PowerPoint)

TE vagy a legalkalmasabb a pozíció betöltésére, ha:

  • Elhivatott vagy a kereskedelmi szakma iránt
  • Precízen, pontosan dolgozol
  • Rugalmasan, dinamikusan reagálsz különböző helyzetekben
  • Jó szervezőnek tartod magad és mersz dönteni
  • Szereted a terepmunkát
  • Szívesen foglalkozol emberekkel, vásárlókkal
  • Önálló vagy és motivált, ha felelősséget vállalhatsz a Rád bízott feladatokért

Előnyt jelent számodra:

  • Kereskedelmi tapasztalatod

További információ:

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser, Kereskedelmi specialista
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre