Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Közbeszerzési Tanácsadó / Referens (ellenőrzés területre)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Közbeszerzési Tanácsadó / Referens

Ellátandó feladatok:

  • Közbeszerzési eljárások folyamatba épített és utólagos ellenőrzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, vagy középfokú végzettség
  • A hatályos Kbt. és a kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Egyéb elvárt képességek, követelmények:

  • Precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Magas szintű, gyors problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Alaposság
  • Döntésképesség
  • Felelősségtudat
  • Az "ügyfélkapcsolatokhoz" szükséges, kiváló szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • "csapatmunkához" szükséges együttműködési készség, tolerancia, segítőkészség

A megfelelő munkatárs(ak) kiválasztásánál előnyt jelentő további készségek (képességek):

  • Legalább 1 éves, közbeszerzési eljárások önálló ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat/gyakorlat
  • Felelős akkreditált közbeszerzési szaktanácsadói regisztráció (vagy a volt hivatalos közbeszerzési tanácsadói regisztráció)
  • OKJ-s közbeszerzési referensi képesítés
  • Közbeszerzési szakjogász diploma, közbeszerzési szaktanácsadó vagy menedzser szakirányú oklevél
  • Európai Uniós támogatásból megvalósuló projektek keretében lefolytatott közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatban szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit nyújtunk:

  • Cégünk stabilitást, kiváló munkakörülményeket, és versenyképes, teljesítményarányos bérezést tud biztosítani a jövendő munkatársaink részére

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

A jelentkezők által benyújtandó dokumentumok:

  • Rövid, jelen álláshirdetésben megjelölt követelményekre vonatkozó adatokat - a releváns szakmai tapasztalat/gyakorlat megjelölését is - tartalmazó szakmai önéletrajz; fizetési igény megjelölésével
  • A legmagasabb iskolai végzettséget igazoló okirat másolata
  • Jelen hirdetésben megjelölt egyéb szakirányú végzettséget/képzettséget igazoló okirat másolata

Jelentkezéseket, bérigény megjelölésével várjuk, 2019. január 31-ig, a tárgyban kérjük, tüntesse fel „KÖZBESZERZÉSI TANÁCSADÓ/REFERENS”.

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Jog / Jogi tanácsadás > Jogtanácsos
Közigazgatás / Államigazgatás > államigazgatási szakember
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi auditor, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr, Pénzügyi tanácsadó
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre