Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Közbeszerzési szakértő (Budapest)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 6 napja lejárt

Közbeszerzési szakértő

munkatársat keresünk

Szereti a mélyebb ismereteket igénylő feladatokat? Pontos, precíz és van közbeszerzési tapasztalata? Jelentkezzen a Beszerzés csapatába!

Feladatok

  • a szakterületéhez tartozó (köz)beszerzésekre vonatkozóan kialakítja a (köz)beszerzési stratégiát és módszert az érvényes jogszabályoknak, utasításoknak megfelelően
  • (köz)beszerzési eljárások előkészítése, teljeskörű lebonyolítása, koordinálása és adminisztrálása
  • a közbeszerzési eljárásokban gondoskodik a közbeszerzési eljárás folyamán a Kbt-nek, kapcsolódó jogszabályoknak és a társasági előírásoknak megfelelő adminisztráció teljességéről, a határidők betartásáról
  • közreműködik a (köz)beszerzési tevékenység szabályozási feladatainak, valamint az eljárási irányelvek kidolgozásában

Munkakör betöltésének feltételei

  • egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettség (gazdálkodási/műszaki/jogi)
  • beszerzési, közbeszerzési ismeretek (OKJ)
  • 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • word és excel erős felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, megbízható jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • képzési támogatások
  • széles körű béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: választható bruttó 271.400 Ft és Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére a családtagoknak is

Munkavégzés helye
Budapest, könyves Kálmán körút 54-60.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Juhász Henrietta 30/603-6906

2019. november 7.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre