www.cvonline.hu

Közbeszerzési referens

  • A hirdetés 20 napja lejárt

Az AROSA Kft. felvételt hirdet az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • közbeszerzési eljárások lebonyolításának előkészítése (dokumentációk, szerződéstervezetek elkészítése), teljes körű lebonyolítása
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • közbeszerzéssel kapcsolatosan felmerülő problémák jogi véleményezése

Elvárások:

  • közbeszerzési törvény és kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • precizitás
  • önállóság
  • hatékony munkavégzés
  • MS Office programok magabiztos használata

Előny:

  • jogi diploma
  • közbeszerzési referens oklevél vagy közbeszerzési szakjogászi végzettség
  • közbeszerzésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • változatos, sokszínű munka
  • kiemelt bérezés

Munkavégzés helye: Miskolci vagy Budapesti iroda (lakhely szerint választható)

Várjuk a fényképes szakmai önéletrajzokat.

Helyek Budapest
Pest
Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Pályázatíró, Ügyintéző
Jog / Jogi tanácsadás > Jogász
Közigazgatás / Államigazgatás > Irodai ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.03.