Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Követeléskezelő

  • Pannon 2005 Zrt.
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 24 napja lejárt

PANNON 2005 Zrt.

Követeléskezeléssel foglalkozó, Budapesten működő pénzügyi vállalkozás új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK:

  • Lakossági követelések kezelése
  • Fizetési meghagyások benyújtása és végrehajtási eljárások indítása
  • Ügyfelekkel, végrehajtókkal, közjegyzőkkel, bíróságokkal való kapcsolattartás, írásban és telefonon
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása személyesen és telefonon
  • Fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárások indításában való aktív közreműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Fenti munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkakezdés lehetőség szerint rövid időn belül
  • Emelt szintű Microsoft Excel és Word tudás
  • Jó fogalmazó képesség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Lojalitás a munkahely iránt

ELŐNY:

  • Követeléskezelésben, végrehajtási ügyintézésben és a hozzá kapcsolódó jogi folyamatokban való jártasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern munkakörnyezet, jó megközelíthetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
XII. Kerület

Várjuk a magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Jog / Jogi tanácsadás > Végrehajtó
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre