Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kötészeti Gépkezelő

  • Pátria Nyomda Zrt.
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a több mint 125 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt.

pozícióba keres munkatársat.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Feladatok:

  • kötészeti gépek beállítása, üzemeltetése
  • gépek, berendezések tisztítása, karbantartási feladatok elvégzése
  • termelési program szerinti munkavégzés
  • munkafolyamatok adminisztrálása

Elvárások:

  • kötészeti és feldolgozás-technológiai ismeretek
  • megbízható, stabil munkavégzés
  • monotinástűrés

Előnyt jelent:

  • gépészeti és/vagy kötészeti gépek ismereteke
  • nyomdai környezetben szerzett releváns tapasztalat
  • három műszakos munkarend vállalása
  • Scroll Online ismeret

Amit kínálunk:

  • azonnali kezdési lehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • családbarát munkahely
  • versenyképes juttatási csomag
  • cafeteria + dolgozói kedvezmények

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével! A tárgyban kérjük, tüntesse fel: kötészeti gépkezelő!

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Operátor
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre