www.cvonline.hu

Köszörűs (hagyományos sík-, palást és furatköszörűn)

  • A hirdetés 63 napja lejárt

Feladatok:

  • Hagyományos sík-, palást- és furatköszörű gépen megmunkálás a gyártástechnológiai előírásoknak megfelelően (a közeljövőben CNC-köszörűs munka is várható)

Gyakorlat, elvárások:

  • 3-5 év szakirányú tapasztalat, ennél több előny
  • Fémforgácsolói, gépész előtanulmányok előny
  • CNC-köszörűs tapasztalat előny
  • Precizitás, fegyelmezettség, fogékonyság a kollégáktól való tanulásra

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás

Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a szakmai előmenetelt

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.21.