Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Köszörű gépkezelő (Debrecen)

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.06.15.
Jelentkezési határidő: 2019.07.13.

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Köszörű gépkezelő

Feladatok:

  • A gépek folyamatos működtetésével az előírt minőségű és mennyiségű termék előállítása
  • Mérő és ellenőrzési eszközök előírás szerinti kezelése
  • Az előállított termék minősítése, dokumentálása
  • Folyamatos rend, tisztaság fenntartása és a minőségi termelés biztosítása a gépeken

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Célorientáltság
  • Jó csapatjátékos
  • 12 órás munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • AZONNALI munkakezdés
  • Kiemelt ALAPBÉR+ egyéb juttatások
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát. Bővebb információ a +36 30 259 5573-as telefonszámon keresztül kérhető.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre