Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Környezetvédelmi mérnök

Régió:

Budapest

Energy Power
Hozzáadva: 2019.02.25.
Jelentkezési határidő: 2013.05.17.
Hirdetés azonosító: 526992
lejárt

Energy Power Kft.

20 éves múlttal rendelkező, hulladékkezelésével foglalkozó partnerünk részére keresünk

KÖRNEZETVÉDELMI MÉRNÖK

munkatársat, akár azonnali belépéssel.

Feladatok:

  • (a cég által alkalmazott környezetvédelmi rendszer) működésének koordinálása
  • kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • jogszabályi megfelelőség koordinálása
  • A termelésből és egyéb tevékenységből keletkező hulladékok helyes tárolásának felügyelete, kiszállítás koordinálása
  • kapcsolattartás a hatóságokkal és a társosztályokkal
  • Környezetközpontú fejlesztések koordinálása.
  • Oktatások szervezése

Elvárások:

  • Szakirányú mérnöki végzettség
  • Az x szabvány ismerete
  • Minimum 1-3 év szakmában szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség (projectek összefogása) Nagyfokú önállóság, rugalmasság, határozott fellépés
  • Jó tárgyalástechnika, vevőorientáltság, kommunikatív képesség, önállóság
  • Terhelhetőség, csapatmunka
  • Stressz tűrés, megbízhatóság, felelősségvállalás és lojalitás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek, MS Office felhasználói szintű ismeretek (Word, Excel)

Előny:

  • Kiterjedt és prosperáló, aktív kapcsolatrendszer
  • Angol és/vagy bármely európai nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Jól működő cég biztos háttere

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XVI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: E-mail cím megjelenítése
Az email tárgya "Környezetvédelmi mérnök” legyen és a levél tartalmazza az erre a hirdetésre mutató hivatkozást.

MUNKA. TŐLUNK. NEKED.

Iratkozzon fel állásértesítőre