Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Környezetvédelmi előadó (határozott időre)

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

  • közcsatornába vezetett szennyvíz minőségének ellenőrzése,
  • rendkívüli csatornaszennyezések és élővíz szennyezések eredetének kivizsgálása,
  • szakvélemények készítése,
  • tervdokumentációk véleményezése,
  • jogszabályi változások nyomon követése,
  • minőségügyi dokumentumok karbantartása,
  • statisztikák, adatszolgáltatások készítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • felsőfokú szakirányú mérnöki végzettséggel (környezetmérnöki, vegyész, vegyészmérnöki) rendelkezik,
  • a Microsoft Office programokat felhasználói szinten, magabiztosan kezeli,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlata van,
  • munkáját precizitás, monotonitástűrés, kreativitás és problémamegoldó gondolkodás jellemzi,
  • képes rendszerben való gondolkodásra,
  • határozott fellépésű és jó kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • mintavételi (szennyvíz, felszíni víz) szabványok ismerete,
  • minőségügyi végzettség,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025 szabvány ismerete,
  • angol nyelv ismerete,
  • Excel programozói ismeretek.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
  • önálló munkavégzés,
  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki > Vegyészmérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök, Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre