www.cvonline.hu

Környezetmérnök- telephely vezető

  • A hirdetés 53 napja lejárt

A MENTO Környezetkultúra Kft. pályázatot hirdet

Környezetmérnök / telephely vezető

pozíció betöltésére

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb, hulladékgazdálkodással foglalkozó társasága, mely 2000 szeptemberétől működik. Cégünk több, mint egy évtizede foglalkozik környezetvédelemmel, a nem veszélyes települési szilárdhulladékok, illetve ipari hulladékok kezelésével és ártalmatlanításával.
Immár több évtizedes fennállásunk óta legfőbb célunk környezetünk megóvása, a fenntarthatóság biztosítása.
Alapelvünk, hogy Megbízóink igényeit kimagasló szakmai színvonalon és a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően a környezettel összhangban lássuk el.
Cégünk munkatársai egyedi igényekre specializálódott, professzionális, nyílt, korrekt, odaadással dolgozó szakemberek.

A bodrogkeresztúri telephelyünk komplex központja a hulladékgazdálkodásnak, itt található a II. depónia, az építési és törmelékfeldolgozó üzem, valamint a modern hulladékgazdálkodás részét képző hulladékválogató mű. (www. mentokft.hu)

Feladatok:

  • A bodrogkeresztúri komplex telephely napi működésének irányítása/szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása, karbantartások koordinálása
  • a telephelyen dolgozó kollégák irányítása, ellenőrzése
  • a telephelyen található eszköz állomány működésének/működtetésének ellenőrzése
  • környezetvédelmi szabályok, előírások betartásának rendszeres ellenőrzése
  • munkavédelmi szabályzat betartása
  • hulladékudvarok felügyelete, hulladékszállítások koordinálása
  • ügyvezetői utasítások betartása
  • kapcsolattartás a vezetőséggel, a szakterületen dolgozó kollégákkal, önkormányzatokkal,

Elvárás:

  • környezetmérnöki végzettség vagy felsőfokú műszaki végzettség + kapcsolódó szakirányú képesítés
  • legalább 5 év szakirányú tapasztalat, vezetői ambíciók
  • határozott, magabiztos fellépés
  • kimagasló problémamegoldó és szervező képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazás
  • kihívásokkal teli szakmai környezet, változatos feladatok
  • hosszútávú munka lehetőség

Munkavégzés helye: Bodrogkeresztúr

Munkakezdés várható időpontja: 2017. december  (illetve akár azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott elérhetőségen.

Helyek Bodrogkeresztúr
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű