www.cvonline.hu
Környezet- és munkavédelmi munkatárs - INTS/9/226

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnerünk számára keresünk kollegát

Környezet- és munkavédelmi munkatárs

pozícióba

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ref.: INTS/9/226

Feladatok:

  • Környezetvédelmi feladatok megvalósítása elméletben és gyakorlatban
  • Környezet és munkavédelmi programok megvalósítása
  • Nemzetközi kapcsolatok erősítése
  • EHS riportok, kimutatások készítése
  • Környezetvédelmi mérések szervezése
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal
  • Környezetvédelmi jelentések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (környezetmérnök/EHS szakmérnök/munkavédelmi szakmérnök)
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Termelő vállalatnál szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Belső auditor képesítés (ISO14001 és/vagy MEBIR)
  • Tűzvédelmi ismeret és képesítés

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombra kattintva, a karrieroldalunkon történő regisztrációval lehetséges!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Munkavédelmi szakértő
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre