Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Kormányzati ügyfélvonal - Közigazgatási tájékoztatás csoport (6 órás)

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.11.14.

Állami Infokommunikációs partnerünk megbízásából keresünk kollégákat 6 órás részmunkaidőben, telefonos ügyféltámogatási feladatok ellátására

Akár iskola mellett is végezhető!

Szakmai csoport:  Közigazgatási tájékoztatás csoport

Jellemző a jogi és igazgatásszervezői érdeklődésű/ismeretekkel rendelkező munkaerő foglalkoztatása.

Főbb feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása (hívásfogadás és átkapcsolás)

  • elektronikus ügyfélszolgálati feladatok ellátása (e-mail-ek, chat-ek megválaszolása)

  • közigazgatási kérdésekben tájékoztatás nyújtása

  • kormányablak ügyekben tájékoztatás nyújtása

  • megkeresésekkel kapcsolatos adminisztráció

  • panaszkezelés

Elvárások:

  • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

  • problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

  • pontosság, precizitás, rugalmasság, felelősségtudat

  • monotonitástűrés empátia, elköteleződés

  • informatikai jártasság (MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata)

Előny:

  • élő angol nyelvtudás szóban és írásban

  • közigazgatási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat

  • jogi, igazgatás szervezői, műszaki tanulmányok

Juttatás:

·         Kezdő alapbér 6 órában bruttó 180.000 Ft, fél év letelte után emelkedik a bér.

o Béren kívüli juttatási csomag, próbaidő után (3 hónap):

  • OTP SZÉP kártya feltöltés havonta

  • Bölcsődei, óvodai szolgáltatás térítése

  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés:

- vidéken bejelentett lakcímmel rendelkezőnek jogszabályban előírtak szerint vagy

- gépkocsi használat költségtérítés jogszabályban előírtak szerint

  • Temetési segély: 150.000,- Ft

  • Műszakpótlék

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9.kerület

  • Munkaidő: 6 óra

  • Műszak: reggel 7 óra és este 10 óra közötti időszak lefedését kell biztosítani, ebben az intervallumban lehet műszakot vállalni (rugalmas beosztás)

  • Havonta 2 hétvégi nap és évente 1 ünnepnap vállalása kötelező

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.
Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre