Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Kormányzati ügyfélvonal - EFO bejelentés csoport-ÉJSZAKAI MUNKARENDBEN

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.10.29.
Jelentkezési határidő: 2019.11.20.

Állami Infokommunikációs partnerünk megbízásából keresünk kollégákat 6 órás részmunkaidőben vagy teljes munkaidőben telefonos ügyféltámogatási feladatok ellátására, fix éjszakai munkarendben (de a betanulási időszak nappal történik! 2-3 hét)

Link megjelenítése" class="center-block" style="box-sizing: inherit; max-width: 100%; font-style: italic; height: auto; width: 239.8px;">

Szakmai csoport: Foglalkoztatás bejelentés csoport - Éjszakai műszak!

Jellemző az adatrögzítői érdeklődésű munkaerő foglalkoztatása.

Főbb feladatok:

  • telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása (hívásfogadás, átkapcsolás, stb.)

  • adatrögzítés, űrlapok kitöltése

  • hívásokkal kapcsolatos adminisztráció

  • panaszkezelés

Elvárások:

  • megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

  • problémamegoldó és konfliktuskezelő készség

  • pontosság, precizitás, rugalmasság, felelősségtudat

  • monotonitástűrés empátia, elköteleződés

  • informatikai jártasság (MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű használata)

Előny:

  • élő angol nyelvtudás szóban és írásban

  • közigazgatási vagy ügyfélszolgálati tapasztalat

  • jogi, igazgatás szervezői, műszaki tanulmányok

Juttatás:

·         Kezdő alapbér  bruttó 180.000 ft (6 órában), bruttó 240.000 ft (8 órában)

o Béren kívüli juttatási csomag:

  • OTP SZÉP kártya feltöltés havonta

  • Bölcsődei, óvodai szolgáltatás térítése

  • Munkába járással kapcsolatos költségtérítés:

- vidéken bejelentett lakcímmel rendelkezőnek jogszabályban előírtak szerint vagy

- gépkocsi használat költségtérítés jogszabályban előírtak szerint

  • Temetési segély: 150.000,- Ft

  • Műszakpótlék

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 9.kerület

  • Akár iskola mellett is végezhető!

  • Munkaidő:6 óra, 8 óra

  • Azonnal lehet kezdeni!

  • Műszak: éjszakai műszak, de a betanulás 2-3 héten keresztül nappali munkarendben történik!

  • Rugalmas munkaidő beosztás

  • Havonta 2 hétvégi nap és évente 1 ünnepnap vállalása kötelező

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát pozíció megjelölésével a  ku.efo.ejszaka_321@starjobs.hu e-mail címre.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2019.10.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre