Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kórház takarító

  • PQS International Hungary Kft.
  • XII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 11 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb épületüzemeltetéssel és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása, a Prizma Cégcsoport munkatársakat keres az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Padlók, bútorok és egyéb berendezési tárgyak söprése, törölgetése és rendeltetésszerű fertőtlenítése;
  • Mellékhelyiségek és folyosók takarítása, szappan és egyéb cikkek cseréje;
  • Szemetes tartályok kiürítése, tartalmuk elvitele a szemétgyűjtő helyre.

Elvárások:

  • Megbízható, pontos munkavégzés.

Munkaidő:

  • Hétfőtől vasárnapig tartó munkarend, 6:00 –14:30 között.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség;
  • Igényes, nyugodt munkakörnyezet;
  • Munkaruha biztosítása;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hívja kollégánkat a +36 20 236 0392-es telefonszámon.

Helyek XII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre