Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KOORDINÁTOR

KOORDINÁTOR

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.09.15.
Jelentkezési határidő: 2019.10.03.
KOORDINÁTOR

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Rendszer- és szolgáltatástanúsítás üzletága új munkatársat keres

KOORDINÁTOR
munkakörbe.

Feladatok:
  • Tanúsítási területen, meglévő ügyfelekkel kapcsolatos irodai, koordinátori feladatok ellátása
  • Az ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása szóban és írásban
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, valamint a cégcsoport más leányvállalataival.

Szakmai elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség.
  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Személyiségbeli elvárásaink:
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség
Juttatások, ajánlat:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Adatrögzítő
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre