Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvvizsgáló Asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2019.02.04.
Jelentkezési határidő: 2019.02.17.
Hirdetés azonosító: 2296324

Könyvvizsgáló asszisztens

Partnerünk, egy 50 országon átívelő, német hátterű multinacionális cég, saját csapatába keres Könyvvizsgáló Asszisztens munkatársat!

Főbb feladatok:

  • Részvétel többféle üzletágban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatok könyvvizsgálatában
  • Asszisztensi feladatok elvégzése a teljeskörű könyvvizsgálat során
  • Auditokon való részvétel a könyvvizsgálóval együtt

Elvárások:

  • Számvitel szakon, vagy pénzügyi területen szerzett képesítés
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előny:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos német nelvtudás
  • Nemzetközi számvitel ismerete (IFRS, US GAAP)
  • Jogosítvány

Amit partnerünk kínál:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Modern iroda a belváros szívében
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató és összetartó csapat
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Korrekt kompenzáció túlóra esetén

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával!

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre