www.cvonline.hu

Könyvkötő - 84095 Furth

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Németország

Munkavégzés helye: Németország, 84095 Furth

Munkakezdés ideje: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba

könyvkötőt

Az Ön feladatai:

– könyvborítózás

– peremezés, hajtogatás

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat könyvkötő gépkezelésben

– jogosítvány (B kategória) + saját autó bejáráshoz előny

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség 3 műszakban

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 10 euró / óra + nettó 40 euró / munkanap, azaz 1. adóbesorolás esetén kb. nettó 2050 euró / hó + műszakpótlékok

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Iratkozzon fel állásértesítőre