Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Könyvelő/Pénzügyi munkatárs

Régió: VI. kerület

Hozzáadva: 2018.09.23.
Jelentkezési határidő: 2018.09.05.

Nemzetközi könnyűfémszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk

Könyvelő/Pénzügyi munkatársat keresünk

Feladatok

Főbb feladatok:

-          bejövő számlák iktatása feldolgozása és könyvelése

-          banki átutalások kezelése, elektronic banking rendszerben és bankkivonatok könyvelése

-          házi pénztár vezetése (forint és devizapénztár)

-          napi, heti cash-jelentések készítése Excelben

-          vevői folyószámlák kezelése és figyelemmel kísérése, kapcsolattartás vevőkkel

-          szállítói folyószámlák figyelemmel kísérése és kezelése, egyeztetés a szállítókkal

-          Excelben történő kimutatások készítése, napi és heti rendszerességgel

Elvárások

Szakmai elvárások:

-          felsőfokú közgazdasági végzettség és mérlegképes könyvelői végzettség

-          2-3 éves könyvelési/pénzügyi munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

-          magabiztos Excel tudás

-          jó kommunikációs képesség

-          terhelhetőség, megbízhatóság, határozottság, önálló munkavégzési képesség

-          csapatszellemiség

Juttatások

·         Versenyképes bérezés

  •   Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben
  • Munkavégzés helye: Bp., 6. kerület

Amit kínálunk:

  •         Stabil cég
  •         Jó csapat
  •          Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió VI. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre