www.cvonline.hu

Könyvelői adatrögzítő

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Magyar tulajdonú építőipari és szállodaiparban jártas cég keres hosszú távra munkájára igényes

könyvelői adatrögzítő

munkatársat.

Főbb ellátandó feladatok:

  • Könyveléshez a számlák adatrögzítése (kontírozással)
  • Esetenként számlák iktatása, postázás, telefonok, e-mailek kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (min. képesített könyvelő)
  • 2-3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Nagy Machinátor program ismerete előny
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Hosszútávú munkavállalás
  • Terhelhetőség
  • Precizitás

Amit kínálunk:

  • 4 órás (9.00 – 13.00), bejelentett munkaviszony
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület (Könyves Kálmán krt.)

Cégünkről bővebb információt a Link megjelenítése oldalon olvashat.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest (Budapest, Könyves Kálmán krt., Magyarország)
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Aktiválás időpontja 2017.01.04.