www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 857 napja lejárt

Budapesti kereskedelmi és vendéglátóipari cégcsoport

Könyvelő

munkakörbe keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • Teljes körű számlakönyvelés
  • Bankkivonatok könyvelése
  • Utalások előkészítése, analitikák vezetése
  • Bevallások elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség (a regisztráció megléte nem feltétel)
  • Minimum 2-3 év, maximum 5 év szakmai gyakorlat könyvelőként, lehetőleg könyvelőirodában
  • Pontos, precíz, határidőtartó munkavégzés
  • Monotónia tűrés
  • Számítógép és programok (office, eddigi könyvelőprogram) otthonos kezelése
  • Elhivatottság a szakmai iránt

Amit kínálni tudunk:

  • Biztos és folyamatosan fejlődő céges háttér
  • Szakmai fejlődési és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló csapatszellem
  • Modern irodai környezet Budapest 21. kerületében

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő