www.cvonline.hu

Könyvelő

  • A hirdetés 1149 napja lejárt

Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk várja a jelentkezést

Könyvelő

pozícióba.

A cég hosszú távú munkalehetőséget, valamint kihívásban gazdag feladatokat nyújt az új munkatárs részére.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Napi könyvelési és kontírozási feladatok ellátása
  • Beszámolók, adóbevallások összeállítása
  • Tárgyi eszköz analitika vezetése
  • Havi, negyedéves, éves zárásokban történő részvétel
  • Számla adatok rögzítése, ellenőrzése
  • Folyamatok fejlesztése
  • Számviteli elemzések, kimutatások, riportok készítése
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • SAP (vagy más vállalatirányítási rendszer) ismerete

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kihívásban gazdag feladatok
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkahelyi lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol