www.cvonline.hu

Senior könyvelő

  • A hirdetés 1886 napja lejárt
Autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk tapasztalt könyvelő kollégát.

Munkavégzés helye: Pest megye

Feladat:

  • Kontírozási feladatok ellátása
  • Tárgyi eszközök teljes körű kezelése
  • Intercompany tranzakciók könyvelése
  • Devizás tételek könyvelése
  • Adókalkulációk elkészítése
  • Aktív részvétel a havi- és éves zárási feladatok ellátásában

Képzettség típusa: Számvitel

Szükséges végzettség: Felsőfokú számviteli vagy pénzügyi, valamint mérlegképes könyvelői végzettség

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Min. 3-5 éves, termelővállalatnál szerzett könyvelői szakmai tapasztalat
  • MS Office, valamint bármelyik könyvelőprogram magabiztos ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Átfogó szakmai ismeretek

Előny:

  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Német nyelvismeret

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapesttől 10km, ÉNY-i irányban (tömegközlekedéssel is jól megközelíthető)
  • A vállalat támogatja a napi bejárást, illetve költözés esetén az albérleti költségeket
  • Éves bónusz, cafetéria, szakmai és nyelvi tréningek

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és idegen nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: P01sk

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2012.06.23.